Новини

Вітамінчики на нуль)

Гумор як він є. Хлопці запитують чому я постійно росказую про поїздки на фронт і так мало пишу про результати коли усе роздав і відвіз — мій провтик, (хоча деколи нема можливості фоткати, або ситуація складна, або вночі без фар і світла добираємся на позиції, або хлопці просто завтикують фотки присилати) але тим не менш, …

Вітамінчики на нуль) Читать далее »

Генратор на передову

Генератор Для наших хлопців на передову, доїхав новий генератор та ще трошки корисних речей які ми відправляли. Спільними зусиллями наближаємо перемогу. Дякую велике фонду «Razem z Ukrainą» , Платонову Олегу та ГО «Країна Вільних націй» за допомогу та сприяння.

Доставка допомоги на передову

Доставка допомоги на передову Більш детально по приїзду з зони БД. Якщо є ще запитання із задоволенням відповім в ФБ мессенджер або за номером телефону +380 67 329 6889 Володимир +380 637916666 Едуард email info@kvn.vn.ua Дякую.

“Мистецтво України під час війни”: у Вінниці триває благодійна виставка-продаж копій мистецьких робіт

У Вінниці триває виставка-продаж копій художніх робіт “Мистецтво України під час війни”. Зокрема, на виставці за суму від 100 гривень можна придбати копію однієї з-понад сотні робіт, створених, зокрема, митцями та з допомогою штучного інтелекту. Щонайменше половина прибутків від виставки буде витрачена на потреби ЗСУ. Більше фото та інформації тут: https://vezha.ua/mystetstvo-ukrayiny-pid-chas-vijny-u-vinnytsi-tryvaye-blagodijna-vystavka-prodazh-kopij-mystetskyh-robit/ https://suspilne.media/369050-mistectvo-pid-cas-vijni-u-vinnici-vidkrili-blagodijnu-vistavku-na-pidtrimku-zsu/

Обладнання бійцям в госпіталь Миколаєва.

Медичне обладнання бійцям в госпіталь Миколаєва. В Обласну медичну лікарню міста Миколаїв доставлено партію медичних ліжок та крісла каталки від партнерів з Німеччини.

Прокрутить вверх